Podtrzymać dobrą passę – zapowiedź meczu z ChKS-em Łódź

W sobotę 17. listopada o godzinie 16:00 w hali PCS przy ul. Królowej Marysieńki 10 zawodniczki Sambora Tczew podejmą drużynę ChKS-u Łódź. Nasze zawodniczki są na fali trzech zwycięstw z rzędu i będą chciały z pewnością podtrzymać tę passę.

Drużyna ChKS-u Łódź w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, zajmuje dopiero 8. miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem jedynie dwóch zwycięstw. Łodzianki zaś przegrały trzy ostatnie mecze, z czego jeden bardzo sensacyjnie, z Drwęcą Novar Lubicz. Porażki z Gnieznem i Poznaniem były już bardzo wysokie. Jednak .żadnego rywala nie można lekceważyć, a łódzka ekipa w dalszym ciągu posiada w swoich szeregach zawodniczki, które są w stanie “ukąsić”.

Samborzanki spisują się ostatnio bardzo dobrze. W rozegranym 10. listopada spotkaniu w Płocku w świetnym stylu pokonały lidera z SMS-u ZPRP 35:29. W przeciwieństwie do poprzedniego meczu w Tczewie, na wyjeździe w Płocku nie zawodziła już skuteczność. Cieszył fakt równomiernego rozłożenia gry na wszystkie fragmenty boiska. “Swoje” zagrały rozgrywające, skrzydłowe, jak i obrotowa, Agnieszka Siekańska, która drugi raz z rzędu była najlepszą strzelczynią w naszej drużynie, zdobywając 7 bramek. Po 6 trafień zaliczyły Patrycja Orzłowska oraz Magda Krajewska, dla której był to najlepszy mecz po powrocie do Sambora.

Zapraszamy wszystkich na mecz z Łodzią – 17. listopada, godzina 16:00! Z Waszym wsparciem gra się lepiej!

1940total visits,1visits today

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *