Turniej o Puchar Dyrektora PCS w Tczewie – 30-31 sierpnia!

W dniach 30-31 sierpnia w Tczewie odbędzie się Turniej o Puchar Dyrektora Powiatowego Centrum Sportu! Będzie on bardzo mocno obsadzony, wystąpią zarówno drużyny z Superligi, jak również I ligi.

Energa AZS Koszalin – w ostatnich dwóch sezonach brązowe medalistki Mistrzostw Polski. Na pozycji obrotowej w drużynie prowadzonej przez Anitę Unijat występuje wychowanka Sambora, Marta Tomczyk. Znana tczewskim kibicom jest również kapitan koszalińskiej ekipy oraz reprezentantka Polski, Adrianna Nowicka, która grała dla naszej drużyny w sezonie 2014/15.

EKS Start Elbląg – czwarta drużyna ubiegłych rozgrywek. Pod wodzą obecnego trenera, Andrzeja Niewrzawy, brązowe medalistki Mistrzostw Polski w sezonie 2016/17.

MTS Żory – ekipa ze Śląska w ostatnim sezonie zajęła dopiero jedenaste miejsce w rozgrywkach grupy B I ligi. W obecnych rozgrywkach mają jednak bardzo duże aspiracje. Dużo o tym mówią transfery, do Żor sprowadzona została m.in. Aleksandra Januchta, ostatnio bramkarka mistrzyń Polski – MKS-u Perły Lublin.

UKS PCM Kościerzyna – drużyna Dariusza Męczykowskiego nie podołała procesowi licencyjnemu do ligi zawodowej, po ostatnich czterech latach spędzonych w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wystąpi oczywiście także drużyna Sambora Tczew. 🙂

Wkrótce ogłosimy szczegółowy rozkład spotkań podczas tego turnieju.