Przed spotkaniem z Varsovią…

Już 29. października o godzinie 18:00 zmierzymy się na własnym parkiecie z ekipą Varsovii Warszawa. Zapraszamy kibiców na to spotkanie, które można śmiało określić mianem wydarzenia kolejki!

Varsovia to drużyna, która w tym roku ma wysokie aspiracje. Sprowadzenie przed sezonem 2019/2020 takich zawodniczek, jak Natalia Krupa czy Agnieszka Leśniak, dowodzi temu, że stołeczna ekipa będzie w ścisłym ligowym topie. Warto także dodać, że udając się na studia do Warszawy, do Varsovii dołączyła także wychowanka Sambora, Aleksandra Puckowska. Podopieczne Romana Monta, podobnie jak nasza drużyna, jak i KS Kościerzyna, są niepokonanie w dotychczasowych rozgrywkach ligowych, co zwiastuje emocjonujący mecz.

Samborzanki mają nadzieję na podtrzymanie zwycięskiej passy na I-ligowych parkietach. Po meczu z Varsovią czeka nas dość długa przerwa w rozgrywkach z powodu przełożenia meczu z Lublinem oraz planowej pauzy w kolejce rozgrywanej 9/10 listopada. Zatem zachęcamy wszystkich kibiców tczewskiego handballa, żeby przybyli we wtorek 29. października do tczewskiej hali przy ul. Królowej Marysieńki 10, aby głośnym dopingiem ponieść zawodniczki Sambora Tczew do zwycięstwa! #RazemMożemyWięcej