Zapowiedź meczu z SMS-em Płock [ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA]

Już w sobotę 7. grudnia o 16:00 podejmujemy na własnym parkiecie drużynę Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Płocka. Będzie to przedostatnie spotkanie Samborzanek w tym roku, a ostatnie rozegrane zostanie również w Tczewie, więc to jeszcze nie koniec ligowego grania na oczach tczewskich kibiców.

Ostatnie spotkanie to spokojna, kontrolowana wygrana nad drużyną z niższych sfer ligowej tabeli, ChKS-em Łódź. Po początkowo zaciętym boju, z każdą sekundą przewaga Samborzanek zaczęła się uwidaczniać, które ostatecznie wygrały wysoko, bo 28:18. Najwięcej bramek zdobyła Katarzyna Zduniak (6 trafień). Warto dodać, że w końcówce meczu na boisku zameldowała się 17-letnia wychowanka Sambora, Julia Kiwatrowska, która zdołała jeszcze 2 razy pokonać bramkarkę rywalek. W sezonie na plażową piłkę ręczną Julia była także młodzieżową reprezentantką Polski w tej odmianie szczypiorniaka.

Chcemy także podkreślić, że podczas tego spotkania prowadzimy zbiórkę karmy dla zwierzaków z tczewskiego schroniska. Jeśli komuś tak wygodniej, może także wrzucić środki do puszki Klubu Kibica – zostaną one należycie wykorzystanie w celu wsparcia czworonogów przed zimą! 🙂

Zachęcamy do gorącego dopingu, który pomaga Samborzankom w każdym meczu! #RazemMożemyWięcej