Kolejne starcie ze stolicą – gramy z Wesołą Warszawa

W sobotę 18. stycznia o 16:00 w hali Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Królowej Marysieńki 10 podejmujemy na własnym parkiecie drużynę WKPR-u Wesoła Warszawa. Samborzanki, po bardzo dobrym wtorkowym meczu z MTS-em Kwidzyn, postarają się pewnie pokonać kolejne rywalki.

Wtorkowe starcie w Kwidzynie było bardzo jednostronne. Nasze zawodniczki, pod przewodnictwem jak zwykle skutecznej Kasi Zduniak, a także przy wydatnej pomocy w bramce Julii Zwolak, kontrolowały wynik przez cały czas trwania spotkania. Momentami na tablicy wyników widniała 18-bramkowa różnica na korzyść Sambora. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 35:21 dla naszej drużyny.

WKPR Wesoła Warszawa już trzeci sezon występuje na I-ligowych parkietach. Ostatnie spotkanie warszawianki rozegrały w środę 15. stycznia, ulegając liderkom z Varsovii 21:36. Zdecydowanie najlepszą zawodniczką Wesołej jest Joanna Mierzejewska, która w 12. meczach rzuciła 70 bramek, co daje jej wysokie, bo 10. miejsce w klasyfikacji strzelczyń. Jednakże nasze Samborzanki z całą pewnością mają plan, jak zneutralizować zagrożenie ze strony tej, jak również pozostałych zawodniczek stołecznej drużyny.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie i prosimy o wsparcie! #RazemMożemyWięcej

Informujemy również, iż przy wejściu do hali dostępne do nabycia będą klubowe gadżety – szalik (25 zł), kubek (15 zł), smycz (10 zł) oraz proporczyk (40 zł). Kupując gadżety – wspierasz klub!