Samborzanki zagrają z SMS-em

15 lutego o 16:00 w hali Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Królowej Marysieńki 10 dojdzie do kolejnego pojedynku Samborzanek z drużyną płockiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Tym razem podejmiemy drużynę z rzymską “dwójką” w nazwie.

Samborzanki obecnie są na fali czterech zwycięstw z rzędu, w tej rundzie pokonały już AZS UW, MTS Kwidzyn, Wesołą oraz MKS Karczew. Wszystkie te zwycięstwa były odniesione przekonująco, wygrane ze sporą przewagą. Nasze poprzednie spotkanie z drugim SMS-em również przebiegało pod nasze dyktando, Sambor wygrał wtedy 26:18.

Warto wspomnieć o ciekawym indywidualnym pojedynku, który będzie miał miejsce podczas najbliższego meczu. W SMS-ie gra obecnie Justyna Świerżewska, która, jak już się łatwo domyśleć, jest siostrą naszej Izy. Na parkiecie więzy rodzinne zejdą jednak na dalszy plan i obydwie zawodniczki, razem ze swoimi drużynami, postarają się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mamy szczególną nadzieję, że formę podtrzyma Jagoda Błaszkowska, która w ostatnim meczu w Karczewie rzuciła aż 12 bramek. Wraz z inną naszą skrzydłową, Olą Juć (9 trafień) zapracowały na ponad połowę dorobku bramkowego naszej drużyny. Oby do tak wyśmienitej dyspozycji dołączyła także reszta drużyny, co w konsekwencji przyczyni się do zwycięstwa z SMS-em!

Przypominamy również, że przy wejściu do hali będzie można zakupić klubowe gadżety.

Serdecznie zapraszamy – #RazemMożemyWięcej!